HusCompagniet

Vi bygger over 1.800 huse om året

Vores byggerådgivere og håndværkere trækker på deres enorme erfaring til at sikre den bedste løsning.

 

I kommer trygt i hus

Det skal være nemt og trygt at bygge med os. Det kræver god rådgivning, tæt samarbejde, en snorlige byggeproces og trygheden i først at skulle betale, når huset er helt færdigt. 

 

Design og indret, som det passer jer

Vi har flere tusinde eksempler, I kan lade jer inspirere af. I har komplet kreativ frihed til at tilpasse, ændre, nytænke og finde på, som det passer jer inden for alle arkitekturer. Kun fantasien sætter grænser.

 

Anbefalet af vores kunder

Ingen siger det bedre end vores kunder:  På Trustpilot.dk har vi Danmarks mest tilfredse kunder inden for kategorien. 

 

Hus og grund i ét 

Har I ikke allerede en egnet byggegrund, tilbyder vi grunde i attraktive udstykninger i hele landet. Og som de eneste på markedet tilbyder vi jer 0 % i rente på lånet til byggegrunden. Se vores byggegrunde her

Relaterede artikler